Biz Kimiz ?

MÜŞTERİ ODAKLI KALİTELİ HİZMET

2003 yılında Hüseyin Çelik tarafından kurulan Power GSM, Cep Telefonu Teknik Servis Hizmeti veren İzmir merkezli, 15 yıllık tecrübesiyle dürüst hizmet anlayışı ile müşteri odaklı çalışmayı benimseyen ve sektörde kendine yer etmiş köklü bir firmadır.

MİSYON

Uyumlu bir şekilde çalışan grubumuz ve her geçen gün daha da köklenen kurum kültürümüzden ileri gelen ahlaki değerlere olarak mobil yaşamı kolaylaştıracak etkili ürünleri zamanda hız ve devamlılık avantajıyla müşterilerimizle ekonomik yollardan buluşturmak.

VİZYON

Profesyonel bir yaklaşım ile sonuç odaklı, güncellenen teknolojik donanımı ile mobil ürünlerini memnuniyet halkası çerçevesinde, hızlı çözüm ekonomik yöntemlerle müşterilerine ulaşan, servis işlemlerini ileriye dönük ve gerçekçi hedeflerle hayata geçiren Türkiye’de lider firmalar arasında yerimizi almak.

iPhone Servis

2009 Yılında 3 katlı olan yeni yerine taşınarak iPhone Satış, Servis ve Aksesuar ağına girmiştir.

2010 Yılı

2010 yılında uzak doğudan markalı ve orjinal ürün ithal ederek ürün yelpazesini genişletmiştir. 3 Yıllık Süreç Bu süreçte 3 yıldır takip ettiği Pierre Cardin Kişisel İletişim Aksesuralarının üretimini ve satışını yapan firmayla ilişkilerini ilerletmiştir.

Pazar Araştırması

Bu konuda saha ve pazar araştırması yaparak. Ürünlerin kalite anlayışımıza uygun olduğunu benimsemiş, gerekli alt yapı çalışmalarına başlamıştır.

Hedefimiz Türkiye’de Geniş Bir Bayi Ağı Oluşturmak

Dünyanın en iyi markalarından biri olan Pierre Cardin Markasının wipo-9 segmenti olan Kişisel İletişim Aksesuarları Türkiye Distribütörlüğünü Ocak 2017’de alan POWER GSM tüm Türkiye’de Bayi Ağı oluşturmayı hedeflemektedir.