İade ve Değişim Politikamız

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

www.pierrecardinaksesuar.com üzerinden yapılan alışveriş mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

Kanunen internetten yapılan satışlarda ( mesafeli sözleşmeler ile satışlarda ) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir malı reddederek gerekçe göstermeksizin ürünü iade hakkı mevcuttur. Buna rağmen www.pierrecardinaksesuar.com ’dan yapılmış olan alışverişlerde; satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren on dört ( 14 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Kullanılmamış ürünlerde iade konusunda destek olmaktayız.

Ürünlerinizin orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz ( aksesuar vb. parçaları ile ) ve kullanılmamış olarak ve faturası ile birlikte iade edilmesi gereklidir. Kampanyalı ürünlerde değişimi yapılmamaktadır.

Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir.

İade edilecek ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürününüz tarafımızca teslim alındığında bir eposta ile bilgilendirileceksiniz. İade ettiğiniz ürününüz iade koşullarına uyması durumunda siparişte kullandığınız ödeme methodu kullanılarak geri ödemeniz gerçekleştirilecektir.

İade siparişinize ait ödemeniz, iade ürününüz teslim alındığı tarihten itibaren en fazla 14 iş günü içerisinde bankaya bildirilecektir.

Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0850 888 86 68 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilir veya www.pierrecardinaksesuar.com web sitemizin iletişim kısmında bulunan formu doldurarak bize yazabilirsiniz.

14 gün içerisinde yapacağınız tüm iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti müşteriye aittir.

İadeler aşağıdaki adresimize yapılmak zorundadır;

POWER GSM BİL. TEL. İTH. İHR. SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.

1369 SOKAK, NO: 9, ÇANKAYA / KONAK / İZMİR

 

Ürün İnceleme İşlemleri

Siparişinizde bulunan ürünler ile ilgili tüketici kaynaklı olmadığını düşündüğünüz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü garanti süresi olan 1 yıl içerisinde ürünü faturasıyla birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz.

İnceleme departmanına ulaşan ürününüzle ilgili inceleme işlemi en geç 20 gün içerisinde tamamlanmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir.

İnceleme sonucunda üretim kaynaklı bir problemle karşılaşılması durumunda ücret iadeniz yapılacaktır. Kullanıcı kaynaklı bir sorun ile karşılaşılması durumunda ürününüz Aras Kargo firması ile sistemde kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.

 

Teslimat İşlemleri

Siparişinizin onaylanmasından sonra “Hesabım” bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 17.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

Siparişler sadece Türkiye sınırları içinde olması gerekir. Yurtdışı kargo hizmetimiz bulunmamaktadır.

İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz.
Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.