Siparişinizi verdikten sonraki 3 ( üç ) iş günü içerisinde ürünüz elinize ulaşır. Çoğunlukla ürün siparişin ertesi günü elinize geçmektedir. Ürünü size ulaştırma işlemi www.pierrecardinaksesuar.com'un anlaştığı kargo şirketleriyle gerçekleşir.

3 iş günü içerisinde elinize ulaşmayan siparişleriniz için siparis@powergsm.com.tr'ye mail atabilir, sitemizdeki Müşteri Hizmetleri telefonlarından ( 0850 888 86 68 ) müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Siparişiniz sonrasında gidişatı takip etmek ve sorgulamak amacıyla sipariş numaranızı lütfen not ediniz ve başvurularınızı bu numarayla yapınız.

Sistemsel hatalardan dolayı sonlanan fakat gönderimi mümkün olmayan ürünler için www.pierrecardinaksesuar.com sizi arayıp durumu bildirecek ve tahsil edilmişse ödediğiniz miktar tarafınıza iade edilecektir.

Sistemimiz elimizde olmayan ve gönderilmesi mümkün olmayan ürünlerin bilgisini tarafınıza gösterme özelliğine sahiptir.

Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar www.pierrecardinaksesuar.com tarafından aşağıdaki şartları yerine getirmeniz halinde telafi edilir.

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda www.pierrecardinaksesuar.com'a bildirilmelidir. pierrecardinaksesuar.com size en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.